יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם.

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

שיווק דיגיטל ויח"צ | נתנאל בן שבת

"באמצעות הטיפול, דרכו של אדם נפתחת בפניו מחדש. בלי אותה תחושת תקיעות.

ללא פחד, ללא חרדה, דיכאון או עצבות ומאבק תמידי. נפתחת בפניו דרך חדשה,

נקייה וצלולה יותר. הטיפול אינו משנה את האדם אלא מחזיר אותו אל המקור,

אל הפוטנציאל המולד שלו לעצמו, ומכאן הדרך היא שלו" 

 

אין ספק שהידע של הרופאים הקונבנציונליים המוכרים לנו, התפתח בצורה מסחררת. כיום ניתן לדעת ולחקור כמעט את כל התהליכים המתרחשים בגוף האדם. אולם רופאים קונבנציונאליים לא מתעסקים, ולו באופן בסיסי, בנפש ורוח האדם. תופעות כגון: חרדות, דכאונות, הפרעות אכילה, מחלות נפשיות ותופעות לוואי פיזיות כמו: כאבי ראש, גב ובטן, בעיות פוריות והתמכרויות שונות  הפכו להיות חלק מהמציאות היומיומית.

 

את הביטויים הריגשיים קשה יותר לאתר ולעיתים מדובר בתחושה, הרגשה של חסימה, חוסר הצלחה, חוסר הבנה של הסביבה אותי ואני את הסביבה. תחושת תקיעות ומעין מעגל קסמים שקשה לפרוץ אותו.

 

רובנו השלמנו עם חיים שכאלה, מחלות פיזיות או תחושות קשות שמלוות אותנו, שכחנו שנועדנו לטוב יותר, יכולת התבוננות בהירה יותר ותחושת חיות. קיים פתרון, איתחול מחדש לנפש. חיבור לדרך נכונה בצורה נקייה ומוארת. 

 

המסך שהיה סגור מוסר, העיניים נפקחות,  האור והשינויים החיוביים זורמים ויש ביכולתם לשנות מקצה לקצה. אדם מואר  מאיר את סביבתו, משפחתו וחבריו. האדם נמצא במקומו הטבעי.

 

העולם כולו מלא באנרגיה. יש אנרגיה מחוץ לגופנו ויש אנרגיה בתוכנו. אנו לא מסוגלים לבצע אף פעולה מודעת או בלתי מודעת ללא ייצור אנרגיה. מכאן, כשיש תקלה בתהליך הטבעי הזה יש צורך בפתרון, כאן נכנס הטיפול האנרגטי שמבצעת סימה סולטנה.

 

 

מי צריך את הטיפול?

על התהליך

תהליך הניקיון מתבצע ללא מגע פיסי, בגופו הרוחני של המטופל, משם נובעות כל הבעיות אותן אנו רואים ומרגישים בגופנו הפיסי. כאשר אדם מרגיש חסום ותקוע בחייו זהו ביטוי של בעיה שקיימת במישור האנרגטי שלו, ברמת הרוח שלו. הטיפול הוא למעשה מעין 'ניתוח' ברמה האנרגטית שמטרתו להוציא את כל האנרגיה השלילית והחסימות שהצטברו בגופו של האדם.לשם ההמחשה נתאר בית הפוך, מלא פסולת, מבולגן ומלוכלך. כאשר מגיע אדם לבדיקה יש לאבחן תחילה את מקור האנרגיה שלילית, את הסיבה לקשיים ולחסימה אותה הוא מזהה בחייו. מדוע מה שקורה לו בחיים אינו טוב ונכון לו. לאחר האיבחון יש לטפל. זוהי אינה פעולת ייעוץ או ניבוי עתידות. זהו טיפול הפותר בעיות. ממש כמו אותו בית שעלינו להתחיל לנקות ולארגן. במהלך תהליך הניקיון האנרגטי יוצאת בהדרגה כל האנרגיה שלילית שהצטברה בגופו הפיסי של האדם. אנרגיה 'לא נכונה' זו שיבשה אותו, חסמה אותו בחייו והתפרצה בגופו בדרכים שונות החל ממחשבות טורדניות דרך דיכאונות, חרדות ומחלות. היא היוותה מחסום בינו בין אור הבורא, הטוב והשפע האלוהי.

תהליך הניקיון האנרגטי הוא מעבר הדרגתי מחיים רוויי שליליות ומחסומים אל דרך חדשה חיובית פתוחה וזורמת. לאורך התהליך משיל אט אט המטופל את הבעיות והקשיים שליוו אותו בחייו. הבית הפנימי מתנקה בהדרגה. תחילה סילקנו את כל הפסולת, לאחר מכן שפכנו מים, צבענו את הקירות ובשלב הבא כאשר הבית נקי יתחיל תהליך הסידור העדין. ממש כך גם בביתו הפנימי של האדם אשר נתקל בקשיים בחייו ומגיע לטיפול. לאורך הטיפול עובר האדם בהדרגה מקושי לשמחה, מפחד וחרדה אל חיים מאוזנים ,מוארים מלאי הצלחה וסיפוק. המסך שהיה סגור מוסר, העיניים נפקחות, הדברים הנכונים לאדם מתחילים להגיע אליו. האור והשינויים החיוביים זורמים אליו ומשנים את חייו מקצה לקצה. האדם מואר ומאיר את סביבתו, משפחתו וחבריו.