יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם.

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

שיווק דיגיטל ויח"צ | נתנאל בן שבת

2 Dec 2018

סימה סולטנה

סימה סולטנה, טפלת אנרגטית ייחודית ויוצאת דופן, מטפלת בכל סוגי האנרגיות השליליות מוציאה מהשורש חסימות, משחררת בעיות אנרגטיות ותקיעויות בכל תחומי החיים.

8 Sep 2018

כאשר אדם מפסיק לקבל אור מאלוהים הוא נכנס למעגל של שליליות. חייו הופכים להיות קשים רצופי מאבקים. השפע והברכה עוזבים אותו בהדרגה. האור נסגר מעל ראשו.

כל פעילות פשוטה כרוכה במאמץ.  חייו של אדם שנסגר לו האור הופכים להיות לא פשוטים- הוא הופך לעצבני, מריר, חסר סבלנות. כ...

8 Sep 2018

אנרגיות שליליות הופכות את האדם לחסר שקט ומנוחה, טרוד, מלווה בהרגשה של לכלוך פנימי. האדם מנהל מלחמה יומיות אל מול עצמו והסביבה ללא רגע של נחת.

אנרגיות שליליות עלולות להיגרם מסיבות שונות בינהן מעמסת החיים, קשיים ביום יום, סביבה לא נקייה מבחינה אנרגטית כגון בית שיש בו כישו...

8 Sep 2018

סימה סולטנה

עין הרע -  זו אנרגיה שלילית שנוצרת מתוך קנאה וצרות עין של אדם אחד ופוגעת באדם אחר, אנרגיה זאת מתחילה לחלחל ומשבשת את בהירות המחשבה, הראייה, האינטואיציה.  לעין ישנה היכולת לגרום לך לשקוע אל תוך מחשבות שליליות כלפי הסביבה והעולם. 

על פי האמונה הרווחת בין רבנים ש...

8 Sep 2018

המושג כישוף אינו זר לחברה אך יש  נטייה שלא להתייחס לכך בכובד ראש. גם רבנים מודעים למושגים כמו כישוף או עין הרעה אך אין ביכולתם להוציא אותם, לרוב יעשה ניסיון לעשות כישוף כנגד אך אין זה פוטר את הבעיה ולעיתים אף יוצר בעיה חדשה. כישוף הינו אנרגיה שלילית מסיבית הנשלחת לאדם...

Please reload