כישוף בבסיסו הינו כפיית הרצון של אדם אחד על אדם אחר. השימושים הנפוצים הינם החזרת בן זוג, החזרת אהבה, הפרדה בין בני זוג, קנאה לאדם אחר, כבילת אדם לצרכים ולרצונות האישיים של אדם אחר. כישוף יכול ומסוגל להרוס חיים של אדם אחר עד היסוד. כישוף ניתן להסרה, אך את הנעשה לא ניתן להשיב והנזק לעד ישאר.

 

אדם המטיל כישוף מתערב בחופש הבחירה ובמסלול חייו של אדם אחר ולמעשה פוגע בזכות הבחירה הבסיסית שניתנה לו ומתוקף כך מבצע נזק בלתי הפיך. האדם שכושף מוסט מהדרך שייעד לו הקב"ה לעבר גורל שלילי, חיים מלאי צער והרס.  

 

אדם תחת כישוף יחווה פחדים, מחשבות טורדניות, מרירות. הוא עלול להרגיש כבול, קשור, יתנהל בכבדות, יתקשה למצוא זוגיות ואף יסבול בתחום הפרנסה. תחושה כללית "ששום דבר לא הולך". החיים תקועים.

 

אין דבר כזה כישוף לבן, כישוף לשם החזרת אהבה, כישוף לשם הצלחה ופרנסה. כולם הרסניים עבור שני הצדדים -  האדם העושה אותו והאדם אליו נשלח הכישוף.

 

חשוב להדגיש כי אסור בכל לשון של איסור לבצע כישופים, אין דבר כזה כישוף למטרה טובה. זה מעשה קשה ואסור מיסודו.  לא לנו להשפיע על מהלך חייו של אדם אחר בצורה כזו ולפגוע בחופש הבחירה הבסיסי שניתן לכל אדם. כמו כן, אסור בתכלית האיסור לבצע כישוף אחר לשם התרת הכישוף הנוכחי, לא על ידי קמע ולא על ידי טקס כלשהו - זהו בעצם כישוף נוסף. את הכישוף יש להתיר בדרך האור והניקיון הרוחני בלבד.

 

כאשר סימה מסירה את הכישוף חייו של האדם נפתחים בפניו שוב, אנרגיית החיים חוזרת והוא יכול לבחור ולנתב את דרכו בשמחה ובחופש.    

הסרת כישוף

הסרת כישוף, ביטול כישוף, הסרת כישופים, מה זה כישוף?

ירדן אבידן, עבר טיפול אנרגטי להסרת כישוף אהבה

סימה מטפלת באמצעות כוחות שקיבלה מהקב"ה ועובדת בשרותו.  
סימה ניחנה בכוחות רבי עוצמה המאפשרים לה לא רק לראות את הנסתר, אלא לטפל ולהוציא מהאדם את הבעיה מן השורש, להסיר ממנו את המחסומים אשר מנעו מהאור להכנס. היא מבטלת את כל הכוחות הרעים ששלטו באדם ומחזירה אותו לחיים שפויים, מלאי אור וזרימה. 
לאורך השנים סימה טיפלה באלפי מטופלים עם קשת רחבה של בעיות. 
מטופלים מעידים שקיבלו את חייהם בחזרה במתנה והזדמנות להתחיל מחדש במקום נקי ומואר.

הטיפול הינו תהליך אישי הנמשך למשך מספר חודשים (בהתאם לתוצאות האבחון), בעבודה יומיומית אינטנסיבית של סימה, ללא מגע, ברמת הרוח של האדם ופגישות מעקב כל מספר שבועות בין סימה והמטופל. 
במהלך הטיפול סימה מחברת את האדם מחדש לגורלו ומזלו המולדים ופותחת את צינור האור שלו לשפע ולברכה  כפי שייעד לו הבורא.  השמחה והשקט נפשי חוזרים לחייו והאדם בעצם מקבל דף לבן חלק ונקי לנתב בו את חייו מחדש.
בדרך כלל, לוקח מספר חודשים לאחר סיום הטיפול שהאנרגיות השליליות עדיין ממשיכות לצאת ורק לאחר מכן הקב"ה מכניס את אנרגיית האור לאדם. 

כל אדם חווה את הטיפול ואת ההתפתחות לאחר הטיפול באופן שונה ובקצב שלו.
על המטופל לפתח מודעות לדפוסים הנפשיים והמנטאלים השגויים שנוצרו לאורך השנים שבהן האנרגיה השלילית שלטה בחייו וליצור מודעות ותנועה חדשה. הרצון בשינוי וההבנה של המטופל שקיבל צ'אנס נוסף לחיות חיים נקיים חשובים בכדי שהאדם יוכל להגיע לתיקון שלשמו הוא נולד.