פולסא דנורא

פולסא-דנורא הוא טקס-קללה פסאודו קבלי, האסור בתכלית האיסור לביצוע, זו פועלה שנוגדת את ערכי היהדות, האמונה ואלהים. פירושו המעשי הוא "תפילה" לכך שהמקולל ימות במהרה, בדרך לא טבעית, או בכל אופן אחר. לקללה מספר נוסחים המבוססים באופן חופשי על מספר קטעים מספר הזוהר. .

 

פולסא-דנורא הינו טקס מסוכן רצחני שמביא למוות, מוות לא טבעי עם סבל רב. אדם שקולל באמצעות פולסא-דנורא, יחוש סבל יום יומי, כאבים איומים ובלתי ברורים, בעיות רפואיות בלתי מוסברות במישור הפיזי והנפשי. סבל ממושך שלא מסתיים. כזכור הקללה הוטלה בכמה הזדמנויות על אנשי ציבור שהבולטים בהם הינם ראשי הממשלה לשעבר - יצחק רבין  ואריאל שרון ז"ל, אשר מתו בטרם עת באותה השנה בה נעשה עליהם פולסא-דנורא.

 

סימה פועלת בשרות אור הבורא. כוחותיה העילאיים והעוצמתיים שאותם קיבלה מאלוהים, מאפשרים לה להילחם בכוחות הסיטרא אחרא ולהסיר מכל אדם כל בעיה. ברוב המקרים האדם כלל אינו מודע למורכבות הבעיה איתה הגיע לטיפול.

 

תפקידה של סימה הוא להילחם את מלחמתם של מטופליה נגד אנרגיה שלילית הפועלת בתוכם ולהוציאה לצמיתות ומן השורש, בכדיי שיוכלו לחזור ולממש את יכולותיהם ולהתחבר למזל, לברכה, לשפע ואל הבחירה החופשית שנמנעה מהם בשל כניסת כוחות הסיטרא-אחרא לחייהם. לא ניתן להתיר קללות, כישופים, או פולסא-דנורא באמצעות – קמעות, תפילות, או סגולות. ביטול הקללה מחייב כוחות מיוחד אשר שמורים ליחידי סגולה בעולמנו.

 

דע! : אסור לעשות על אף אחד פולסא-דנורא, כל אדם אשר עושה או משתתף בפולסא-דנורא, משמע עובר על כלל היסוד מס' 6 בלוחות הברית – לֹא תִרְצָח.

shutterstock_632108288.jpg