יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם.

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

שיווק דיגיטל ויח"צ | נתנאל בן שבת

סימה סולטנה הינה מטפלת אנרגטית ייחודית ויוצאת דופן, מטפלת בכל סוגי האנרגיות השליליות מוציאה מהשורש חסימות, משחררת בעיות אנרגטיות ותקיעויות בכל תחומי החיים. מטפלת באמצעות תקשור וראיית הנסתר בבעיות מהם סובל האדם כמו חוסר הצלחה בחיים, סגירת מזל, חרדות, חוסר הגשמה עצמית, תחושת בלבול ותקיעות בחיים, בעיות פרנסה, זיווג, תקיעות, בעיות בפרנסה. הטיפול מתבצע מרחוק ,ללא מגע פיסי, במהלכו עובר המטופל שינויים מרחיקי לכת בכל תחומי חייו. בהדרגה עובר האדם מחיים מלאי תקלות וחסימות אל דרך חדשה, מוארת, פתוחה וזורמת. כל בעיה, תקיעות או מחלה בה אנו נתקלים בעולם הפיסי מקורה בשדה האנרגטי של האדם. סימה סולטנה, בליווי מדריכיה הרוחניים, מוציאה ממצבים קשים כל אדם אשר מעוניין ובוחר ללכת בדרך האור האלוהי. סימה ניחנה בכוחות רבי עוצמה המאפשרים לה לא רק לראות את הנסתר, אלא להוציא את הבעיה מן השורש,  להסיר ממנו את המחסומים ומנע מהאור להיכנס, להחזירו אל חיים שפויים, מלאי אור וזרימה.

במהלך הטיפול מחברת סימה את האדם מחדש אל גורלו ומזלו המולדים, כפי שייעד לו הבורא. כתוצאה מכך בעת הטיפול ולאחריו חייו הופכים בהדרגה לשלווים. הטיפול מאפשר לו לקחת מחדש אחריות על חייו – רק הפעם בלי הבעיה שהפריעה. 

עשרות מטופליה לאורך השנים יעידו כי בזכות טיפולה של סימה הם יצאו ממצבים קשים ביותר שאף רופאים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים ורבנים קצרה ידם מלהושיע. כוחות הריפוי רבי העוצמה ויכולתה לראיית הנסתר מאפשרים לסימה להוציא בעיות מכל אדם ולהחזירו בהדרגה אל חיים שפויים מלאי שקט נפשי ושלווה.

בימנו רבנים/רופאים עומדים חסרי אונים מול המציאות ואינם יכולים לעזור כי הם רואים רק את פני השטח ולא את המעבר. כאמור הטיפול מתבצע ללא מגע פיסי, ברמת הרוח של האדם, מקום או בית עסק משם למעשה נובעות כל הבעיות בעולמנו.

כאשר אדם נמצא במקום של חושך בחייו, האנרגיה השלילית סוגרת עליו והוא עובר ממאבק למאבק. הוא נלחם בעצמו, בסביבתו ובחיים ונכנס למערבולת ממנה הוא מתקשה לצאת בכוחות עצמו.בעזרת סימה יכול כל אדם לצאת ממעגל השלילה, לפתוח דף חדש בחיים ולחזור אל הטוב והשפע האלוהי.

בנוסף סימה גם מטהרת ומסירה תקיעות בעסקים ובבתי עסקים, החלל בדומה לבני אדם סופג ואוגר אנרגיה. סימה מתמחה בטיהור בתי עסקים ובתי מגורים מאנרגיות שליליות. בית עסק אשר יש בו אנרגיות שליליות לא ממצא את הפוטנציאל המקסימלי להצלחת העסק. אנשי ובעלי עסקים רבים יכולים להעיד שבזכות סולטנה, מעסק תקוע שלא מצליח להתפתח - עם ״מנחוס״ לא מוסבר, הפך לעסק משגשג הממצא את הצלחתו בהתאם למזל והגורל של בעל העסק. 

הניקיון הרוחני משמעותו הסרת כל המחסומים וכל מה שמנע מהאור, מן השפע ומן הטוב להגיע אל האדם. במהלך הטיפול מוציאה סימה מהאדם בהדרגה את כל החסימות, המחשבות הטורדניות ומה שמפריע לו להיות הוא עצמו. הכוח והרצון לעשות מתגבר. אנרגיה חדשה נקייה זורמת לחייו ואיתה הרצון ללמוד, להבין, ליצור, לחיות. הדרך נפתחת עבורו מחדש.  הוא מקבל את החיים במתנה,  הפעם בלי כל הפרעה או חסימה.

לאחר הטיפול יש כוח ורצון לעשות. אנרגיה חדשה זורמת ואיתה גובר הרצון ללמוד, להבין, ליצור, לחיות. הדרך נפתחת מחדש.