טיפול בחרדות

טיפול אלטרנטיבי בחרדות,  "חרדות" הן למעשה אנרגיה שלילית, אשר חדרה את מעטפת ההגנה הטבעית של הגוף ומצאה דרכה אל תוך מרכזי הגוף השונים. סוגים שונים של אנרגיות שליליות יבואו לידי ביטוי באופן שונה מאדם לאדם, ויצרו הפרעות בהתאם לאזור הרגיש אצל אותו האדם. על כן,לדוגמא: יסבול אדם מסויים מחרדות אשר יבואו לידי ביטוי בצורת: פחדים או דכאונות שמקורם באזור הראש. אילו האחר יחוש חוסר נשימה. כל ניסיונותיה של הרפואה המערבית לפתור את החרדות עלו בתוהו ועמם עלה באופן מפחיד השימוש בכדורים פסיכיאטרים, שמטרתם ל"השתיק" את החרדה.  אבל כדורים אינן הפיתרון! כיום נוצר מצב בו מרבית האוכלוסיה נוטלת כדורים כימיים אשר הופכת אותם למעין זומבים המהלכים חיים. החברה כיום תפסה באופן רע את הכדורים כברירת מחדל ולרגע לא חשבה על האפשרות ש: אפשר לחיות ללא כדורים וללא החרדה. הכדורים נועדו לשרת אך ורק את תעשיית התרופות בארץ ובכלל בעולם.

האנשים הם עצמם אינם חשים ומודעים לכך, היות והכדורים שיתקו, את תחושת הטיפולים האלטרנטיבים השונים. אומנם מנסים אף הם לפתור את בעיית החרדות אולם לעיתים קרובות, הם יוצרים סכנה גדולה יותר.

אדם אשר פונה לטיפול אינו יכול לאבחן את מקור החרדה ופונה למטפל כלשהו.  המטפל מאתר את האיזור הנגוע, ומתעל את האנרגיה השלילית במקום החוצה מן הגוף, אל מקום אחר בגוף! בדרך זו יחוש המטופל אולי הקלה מסוימת, אך ההקלה היא רגעית בלבד. במוקדם או מאוחר תתפרץ האנרגיה השלילית בחזרה ב: צורה אחרת, במקום אחר בגוף במינון גבוה ואימתני יותר.

במקום להוציא את האנרגיה השלילית מהגוף, אנרגיה זו ממשיכה לטייל בגופם ועלולה להתפרץ מאוחר יותר בצורות אחרות. הדרך היחידה שבה אפשר להתמודד עם חרדות למינהן - היא הוצאתן לצמיתות מהגוף.  זהו דבר שמעט מאוד מטפלים בכוחם לבצע. מדובר באיתור מקור האנרגיה השלילית, הוצאתה ולסיום מהגוף. ולאחר מכן הזרמת אנרגיה חדשה ונקייה אל המקום הנגוע. ​

בדרך זו לא רק התנקה המקום החשוך, אלא גם נכנס אור חדש. לאחר תהליך הניקוי האנרגטי יש לחבר את האדם מחדש אל מסלולו על פי הגורל והמזל עמם נולד. שלב זה הינו קריטי מאחר ועצם המצאותן של האנרגיות השליליות בגופו של האדם, גרם לשיבוש מסלול חייו. אנחנו חיים היום בעולם שיש בו יותר חושך מאור. קשיים גדולים, מלחמות וכו'. באופן טבעי עלתה כמות האנשים הסובלים מחרדות וכמו כן גדלה כמות המטפלים וסוגי הטיפולים השונים. נוצר מעין תוהו ובוהו. אולם אסור לתת לכוח השלילי להסתיר את עיננו, להטעות ולהרחיק אותנו מן הדרך אל האור.

ישנם אלו אשר בכוחם לטפל לעזור ולהציל אנשים אשר נחסמה דרכם על ידי אנרגיה שלילית.

סימה סולטנה אחת מהבודדים שביכולתה להסיר אנרגייה שלילית מאנשים.  בעשור האחרון סימה עזרה למאות אנשים אשר חווים לה את חייהם. בין מטופליה נמנים גם אנשי עסקים,רופאים, אנשים שטופלו על ידי עשרות כדורים פסיכיאטרים ביום, ואנשים שסתם סבלו מחרדות. היא שינתה את חייהם של רבים שכבר חשבו שאין יותר טעם לחייהם והיום הם חזרו למסלול חייהם, יצאו לאחר הטיפול של סימה, שאורך תקופה מסויימת.

לסיום - לימוד יוגה, מדיטציה או ויפאסנה, דיקור סיני יהיו נפלאים… אך זהו אינו תחליף לטיפול הסרת חרדות, דיכאון חוסר שמחה, נעשים רק דרך "רמת הרוח" (לחצו לקבלת מידע), השדה האנרגטי שבו סימה מנתחת מטפלת ומשנה את חיי האדם.

עדותו של רועי חרמון, מטופל של סימה סולטנה אשר סבל מחרדות ודיכאון, מספר כיצד הטיפול האנרגטי שינה את חייו מקצה לקצה.