יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם.

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

שיווק דיגיטל ויח"צ | נתנאל בן שבת

שחרור חסימות אנרגטיות

רבים בציבור אינם מודעים לכך שהם סובלים מחסימה אנרגטית המונעת מהם לצמוח, להתפתח ולהצליח. חסימות אנרגטיות שליליות יכולות לגרום לאי שקט וחוסר מנוחה, תחושת טרדה וחוסר סיפוק, ולהרגשה פנימית לא נקייה. במצבים אלו אנשים עלולים לשרות תקופות ממושכות, וללא התייחסות וטיפול הולם הן עלולות להסב לאדם נזקים משמעותיים וחמורים. מנגד, ניתן לטפל בבעיות אלו באופן יעיל ומוצלח על ידי פניה לרופאה הרוחנית והמנתחת האנרגטית סימה סולטנה, אשר מתמחה בהסרת כל סוגי החסימות בכל רמת מורכבות, ומילוי חיי המטופלים באור המזין והחיובי של הבריאה.

 

הגורמים והמאפיינים של חסימות אנרגטיות

חסימות אנרגטיות שליליות יכולות להיגרם עקב קשת רחבה של סיבות וגורמים. בין היתר, הן יכולות להיווצר בגין קשיי החיים ובעיות של האדם וקרוביו, או עקב סביבות לא נקיות מבחינה אנרגטית שמקורן בישויות שליליות, מעשי כישוף או עין הרע. אנרגיות שליליות אלו סובבות את האדם ולא אחת אף חודרות אליו, נעות ומצטברות בתוכו, מזהות נקודות חולשה, מתמקמות בהן ומגבירות את קשייו של האדם בחיים. כמו כן, חסימות אלו נוטות להתפרץ באופנים שונים, למשל בהרס עצמי, התקפי חרדה וכן בדמות מחלות שונות ומזיקות כמו מחלות עור, אסטמה, סרטן או התקף לב. חשוב להבין כי חסימות אלו הינן כוח שלילי ומזיק בגופו של האדם, הפועל וחושב במקומו וחוסם את טבעו האמיתי. הכוח האנרגטי גורם למאבק מתיש, מבלבל ומייסר המכניס ספקות ומוביל להכחשה, חוסר סיפוק ולתחושת החמצה, תקיעות, ייאוש ופספוס בחיים. שום פעולה חיצונית לא מסייעת להתגבר על תחושות אלו ולשנותן, בין אם החלפת מקום מגורים, סביבת עבודה או מערכת יחסים. יחד עם זאת, ישנה דרך יעילה ובטוחה עבור הסרת חסימות אנרגטיות באמצעות סיוע רוחני אמיתי אצל סימה סולטנה.

 

טיפול יעיל בשחרור חסימות

עם הרופאה הרוחנית והמנתחת אנרגטית סימה סולטנה תזכו לטיפול יעיל להסרת חסימות לצמיתות. מדובר בטיפול אנרגטי המתחיל באבחון מקור החסימה ונמשך בהליך חווייתי וייחודי, המשתנה במאפייניו בין כל מטופל. במהלכו סימה פועלת להוצאת ופתיחת החסימה ולהזרמת אנרגיות אור חיוביות לגופו, רוחו וחייו של המטופל. יש לציין כי מדובר בתהליך הדרגתי ויסודי שיכול להימשך בממוצע בין חודש ל-3 חודשים, וזאת בהתאם לסוג החסימה ומאפייניה.