הסרת עין הרע

עין הרע זו אנרגיה שלילית הנוצרת מתוך קנאה וצרות עין של אדם אחד ופוגעת באדם אחר. אנרגיה זו מחלחלת ומשפיעה על בהירות המחשבה, הראייה ואף האינטואיציה.  אנרגיה מסוג זה גורמת לאדם לשקוע לתוך מחשבות שליליות כלפי עצמו, הסביבה והעולם בכלל. אדם עם עין יחווה את המציאות בצורה הפוכה ולא נכונה.

על פי האמונה הרווחת בין רבנים שונים ואנשי רוח, הפתרון שהם מציעים הוא מעיין טקס של "שבירת ביצה" או לחילופין, טקס הוצאה עם עופרת. שבירת ביצה לא מוציאה את העין מהגוף. הטקס עם העופרת בא במטרה להגן על האדם, אחרי שהעין כבר בגוף, עופרת לא תוציא אותה בשום צורה.

עין היא תהליך לא פשוט להוצאה, מקורות אלו לא מוציאים את העין, האנרגיה השלילית תישאר בגוף. כמו בניתוח שבו המנתח פותח את גוף המטופל כדי לתקן קלקול פיסי, כך גם סימה, בדרכה הרוחנית, מוציאה את העין מגוף המטופל ומחזירה אותו למצב של שקט, שמחה וחיות. כשהאנרגיה השלילית הוסרה, האדם יכול מתוך השקט שבו לחזור למסלול חיים רגיל, להגיע לבחירות טובות יותר לעצמו (שקודם החרדות והדיכאון חסמו את הראיה שלו), ולנתב את עצמו למה שעושה לו טוב.

לרוב עין רעה מלווה בתסמינים רגשיים כגון:  עייפות מוגברת, תחושת מאבק יום יומי,חוסר סיפוק, חרדות, דיכאון, הסתגרות, אי שקט תמידי, מחשבות טורדניות, מחשבות אובדניות, ספקנות, חוסר אהבה עצמית ולסביבה, חוסר הערכה וחוסר שלמות.

עם הזמן פעולת העין באה לידי ביטוי בפירוק יכולתו של האדם ועולמו עד כדי ביטול טוטלי וכיליון. הפירוק נוצר בהדרגה ועם הזמן גדל ופוגע בכל מישור (פרנסה, זוגיות, בריאות נפשית, מנטאלית ופיזית). כשאדם מתמודד עם תופעות אלו לאורך זמן, הוא מרגיש מותש מהמאבק היום- יומי שהוא מתקיים בו. עם השנים, האדם מסגל לעצמו אמונה ותפיסת מציאות הנוצרת מתוך אותה אנרגיה שלילית והופכת להרגל.תפיסה זו היא המקשה עליו  לחשוב שאפשר וניתן לחיות אחרת.

תהליך הוצאת העין אינו פשוט. כמו בניתוח, שבו המנתח פותח את גוף המטופל כדי לתקן בעיה פיזית, כך גם סימה בדרך טיפולה מוציאה את העין מהגוף הרוחני של המטופל ומחזירה אותו למצב של יציבות, שמחה וחיוניות. כשמסירים את האנרגיה השלילית נולד שקט פנימי שמתוכו המטופל יכול לחזור למסלול חיים רגיל, להגיע לבחירות נכונות יותר לעצמו, להיות מחובר לעצמו ולדרך שלו ומכאן לנתב את עצמו ואת חייו למקום הטוב ביותר בשבילו.

הסרת עין הרע, עין הרע, ביטול עין הרע, סימה סולטנה

ספיר שפר, מספרת על הטיפול להסרת עין הרע שחוותה אצלה סימה סולטנה

הסרת עין הרע, ביטול עין רעה, עופרת נגד עין הרע

סימה מטפלת באמצעות כוחות שקיבלה מהקב"ה ועובדת בשרותו.  
סימה ניחנה בכוחות רבי עוצמה המאפשרים לה לא רק לראות את הנסתר, אלא לטפל ולהוציא מהאדם את הבעיה מן השורש, להסיר ממנו את המחסומים אשר מנעו מהאור להכנס. היא מבטלת את כל הכוחות הרעים ששלטו באדם ומחזירה אותו לחיים שפויים, מלאי אור וזרימה. 
לאורך השנים סימה טיפלה באלפי מטופלים עם קשת רחבה של בעיות. 
מטופלים מעידים שקיבלו את חייהם בחזרה במתנה והזדמנות להתחיל מחדש במקום נקי ומואר.

הטיפול הינו תהליך אישי הנמשך למשך מספר חודשים (בהתאם לתוצאות האבחון), בעבודה יומיומית אינטנסיבית של סימה, ללא מגע, ברמת הרוח של האדם ופגישות מעקב כל מספר שבועות בין סימה והמטופל. 
במהלך הטיפול סימה מחברת את האדם מחדש לגורלו ומזלו המולדים ופותחת את צינור האור שלו לשפע ולברכה  כפי שייעד לו הבורא.  השמחה והשקט נפשי חוזרים לחייו והאדם בעצם מקבל דף לבן חלק ונקי לנתב בו את חייו מחדש.
בדרך כלל, לוקח מספר חודשים לאחר סיום הטיפול שהאנרגיות השליליות עדיין ממשיכות לצאת ורק לאחר מכן הקב"ה מכניס את אנרגיית האור לאדם. 

כל אדם חווה את הטיפול ואת ההתפתחות לאחר הטיפול באופן שונה ובקצב שלו.
על המטופל לפתח מודעות לדפוסים הנפשיים והמנטאלים השגויים שנוצרו לאורך השנים שבהן האנרגיה השלילית שלטה בחייו וליצור מודעות ותנועה חדשה. הרצון בשינוי וההבנה של המטופל שקיבל צ'אנס נוסף לחיות חיים נקיים חשובים בכדי שהאדם יוכל להגיע לתיקון שלשמו הוא נולד.