יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם.

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

שיווק דיגיטל ויח"צ | נתנאל בן שבת

פתיחת מזל

September 8, 2018

 

כאשר אדם מפסיק לקבל אור מאלוהים הוא נכנס למעגל של שליליות. חייו הופכים להיות קשים רצופי מאבקים. השפע והברכה עוזבים אותו בהדרגה. האור נסגר מעל ראשו.

 

כל פעילות פשוטה כרוכה במאמץ.  חייו של אדם שנסגר לו האור הופכים להיות לא פשוטים- הוא הופך לעצבני, מריר, חסר סבלנות. כלפי חוץ הוא פחות בולט, פחות נראה, פחות נשמע.  עושה רושם שהוא מאבד מיכולותיו וכישוריו המולדים. 

 

בהדרגה הוא מסגל לעצמו  חוסר רגישות כלפי הסביבה. השפע, הזרימה והברכה בפרנסה  נעלמים מחייו. הוא נלחם בכל דבר- בעצמו, בחיים, בקרובים לו. שמחת החיים נעלמת לו בהדרגה. תחושות  של מאבק, מאמץ, עייפות, תקיעות ודריכה במקום מתחילות ללוות אותו. מזל סגול יכול להביא את האדם לפסיכוזה, סכיזופרניה, הדברים הללו מתחילים לתפוס יותר ויותר מקום  בחיים והופכים למאבק תמידי. כשהמזל חסום שום דבר לא מגיע בקלות והכול נראה בלתי אפשרי. תמיד מובל ולא מוביל.

 

בהמשך הדרך אתה מאבד ביטחון בעצמך וביכולות שלך, תמיד מצפה לגרוע מכל. אתה מיואש באופן קבוע וחרד על כל צעד , כוח החיות שלך מתחיל להתכלות ותחושת עייפות מלווה אותך , הדבר מוביל לתסכול ללא נחת.  אתה גם לא מצליח להניח לדברים כמו שהם, כי אתה יודע שיכול להיות אחרת. אתה פשוט לא יודע איך.

 

אם הינך חווה חלק מהדברים האלה, וקיימת בך התחושה שחייב להיות יותר, שהמצב הנוכחי רחוק מלהיות מדוייק, נתונה בידך הבחירה לפנות לעזרה.

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

December 2, 2018

September 8, 2018

September 8, 2018

Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic