יצירת קשר

השאירו הודעה ואחזור אליכם.

עיצוב ובניית אתר:  אהבל מדיה

שיווק דיגיטל ויח"צ | נתנאל בן שבת

הסרת כישוף

September 8, 2018

 

המושג כישוף אינו זר לחברה אך יש  נטייה שלא להתייחס לכך בכובד ראש. גם רבנים מודעים למושגים כמו כישוף או עין הרעה אך אין ביכולתם להוציא אותם, לרוב יעשה ניסיון לעשות כישוף כנגד אך אין זה פוטר את הבעיה ולעיתים אף יוצר בעיה חדשה. כישוף הינו אנרגיה שלילית מסיבית הנשלחת לאדם על ידי פעולה פיזית מכוונת של אדם אחר להרע לו. אדם העושה כישוף מנסה לשלוט על הבחירה של אדם אחר ולהתערב בחופש הבחירה, הזכות הבסיסית שניתנה לאדם ומתוקף כך בעצם מבצע נזק בלתי הפיך.
השימושים הנפוצים הם להחזרת בן זוג, החזרת אהבה, הפרדה בין בני זוג, קנאה לאדם אחר, כבילת אדם לצרכים ולרצונות אישיים. כישוף יכול ומסוגל להרוס חיים של אדם אחר עד היסוד. הכישוף בבסיסו הינו כפיית רצון של אדם אחד על אדם אחר.
הדרך היחידה להסיר את הבעיה היא לטפל בשורש ולא בתסמינים, לא ע"י קמעות, תפילות, או פעולות  נגדיות אלא ידי עבודה אינטנסיבית, מעמיקה, ארוכה ומורכבת כמו ניתוח כירורגי .
אסור לעשות כישופים, שום כישוף אסור לעשות אין דבר כזה כישוף טוב!
אסור להחזיר אהבות, אסור לעשות לחשים! תזהרו ותנסו לרסן את הקנאה ואת הצרות עין, להיות יותר מאופקים או לשבת לדבר על הדבר הזה. הדבר יחלוף הקנאה תחלוף כל אחד הולך לעולמו אבל אתם תישארו במקום הזה שעשיתם כישוף והכישוף יחזור אליכם.


 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts

December 2, 2018

September 8, 2018

September 8, 2018

Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic