מכתב תודה, שאגי פברואר 2015 

 

שלום שלום אני רוצה לשתף אותכם באיזה סיפור קצר... 
אממה???
חלקכם מכירים אותי לעומק 
חלקכם רק ראו אותי פה ושם 
חלקכם רק שמעו את שמי 
וחלקכם רק ג'ה ג'ה יודע מה אנחנו קשורים אם בכלל 
לא בטוח שזה ישמע סיפור נורמטיבי לא בטוח שתקבלו זאת אבל זאת האמת שלי ואלו הם ריגשותיי ותחושתיי שליבי רוצה לשתף אותכם 
---
לפניי שנתיים וחצי הייתי אצל בחורה שלוקח את השם שלך ומפרקת את זה למספרים ואומרת לך מה היה ומה יהיה .. וכל פרט שהיא אמרה מה קרה .. גם מה שהיה קשור לעבר הרחוק וגם מה שהיה קשור לשנה האחרונה (שזה בעצם העתיד שהיה בזמנו) כל פרט היה אמת ! 
בנוסף היא שיתפה שהיה עליי "עין רעה" אמרתי לה :
"תקשיבי חמודה עין שמע עין לא הקטע שלי העיניים האלה לא מאמינה לא קיים אצלי "
לאחר תקופה קצרה קניתי לי את המצלמה הראשונה המקצועית שלי והתחלתי לטייל ברחוב ליד ביתי... ניכנסתי לחנות קטורות ולא הסתכלתי על עיניי המוכרת.. 
(ידוע שעין רעה נכנסת דרך העין השלישית וידוע שגם אם אנשים רוצים בקיבתך או בשמחתך הם יכולים "לעשות עלייך עין" על לא אבל בכפם ...)
בכל אופן אותה בחורה שאלה אותי למה אני לא מסתכלת עלייה 
אז אמרתי לה שנודע לי שיש עליי עין למרות שאני בנאדם שעד שהוא לא רואה עובדות שטח הוא לא מאמין בשטויות..
היא המליצה לי להגיע לבחורה בשם סימה שזאת אישה מאדדדד גבוהה ברוח ובניקיונות "ג'יף" שהצתבר..
לקח לבחורה הזאת חודשים שלמים להביא אותי אלייה כי אין יותר סקפטית ממני בכל מה שקשור לרוחניקיות (שלא תבינו לא נכון יש לי אמונה שלמה בג'ה ג'ה אבל בדרך שלי..)
בקיצור הלכתי לבדיקה אצל סימה לאחר תקופה קיבלתי שובות ובאמת גם היא אמרה שיש עליי עין ובעיקר מבחורה ... 
ואז שאלתי את עצמי : "אוקיי שתי בחורות שמתעסקות ברוח אבל לא באותו נושא אומרות שיש עלי "עין" .. האומנם?
באותה תקופה הגיעה בחורה שאומרת שהיא עושה גם ראסטות אך שיטת שיווק שלה הייתה לגשת לאנשים ברחוב ולהגיד להם "גם אתה עושה אצל שאגי ראסטות נכון? " כל פעם חבריי לשבט ראסטות באותה תקופה סיפרו לי שהיא ניגשת אלייהם ומזכירה את שמי... ואני בשלי מתמקדת בעשייה כמו תמיד רק שזה הגיע לגבול מסויים שאמרתי שאם אני אפגוש אותה ברחוב הדבר הראשון שיהיה לידי אזרוק לה על הראש בכדי שתניח לשם שלי כבר (מי שמכיר אותי יודע שיש לי סבלנות לא רק של פילים אלה שאני יכולה למכור לפילים סבלנות וכמובן שאני לא בחורה אלימה וכל זה ההפך רק תמיד שומרת על אופטימיות לשמע) 
התחלתי את הטיפול ובעצם הטיפול אומר שאתה בבית שלך וסימה כבר עושה את כל שאר "העבודה השחורה" וחשוב לציין שתקופת "הניקיון" היא לא תקופה קלה... הרבה "נפילות" 
הרבה לבד
הרבה מחשבות שליליות 
אני יקצר לכם את הסיפור כמה שאפשר ויספר לכם שבאותם 24 שעות בין ה"חושך לאור" קמתי בעלות השחר אבל קמתי עם מועקה... הרגיש לי שאני נקייה משלילי אבל הבית מלוכך... פניתי לאותה בחורה מהחנות והיא אמרה לי לעשות קטורות של טיהור.. (חשוב לציין שהקטורות זה קטורות על גחלים לא "צ'ימפה" מקלות וכאלה..)
מאותו הרגע שעשיתי את הטיהור רק דברים טובים קראו באותם שעות בודדות .. אם זה מבחינת בשורות טובות ואם זה מבחינת פרנסה..
הגיע שוב 4:00 לפנות בוקר ( ומי שמכיר אותי יודע שיש לי מוסר עבודה) ואמרתי לעצמי שאני חייבת לנסות להירדם למרות המועקה המוזרה הזאת כי מחר יש לי ראסטות לסרוג... ולא קיים אצלי דבר כזה לא לקום בבוקר לראסטות.. 
שנייה אחרי המחשבה הזאת דבק בי פרץ בכי גדול של אושר וברכות.. ללא עצירה אלה רק כוונה אם זה על משפחתי ... אם זה שיהיה טוב ללקוחותיי באשר הם ואם זה לכל בתי ישראל 
בום נירדמתי קמתי בבוקר (התמונה היא מאותו הבוקר ההוא מלפני שנתיים וחצי אפשר ליראות שהעיניים לבנות וחלביות כתינוק וזו ההוכחה הוספת של הטיפול אצל סימה) ופה כבר אפשר ליראות הכל במבט..)
התחושה הזאת שאת מוגנת מהכל....
"הסטלה" שאף צמח לא יביא לך...
הניקיון...
הכל.. מושלם וטוב ללא לפחדים ללא חששות ללא "נפילות" של שחור !
*** חשוב לציין -עובדות בשטח- :
באותו הבוקר חברה שהייתה בעבר לקוחה של אותה בחורה שכל הזמן הזכירה את שמי יצא להן להיפגש ברחוב והיא סיפרה לה שהיא עוזבת את הראסטות במרכז וחוזרת לצפון 
----
בתקופה האחרונה בגלל שלא עשיתי קטורות ולא שמרתי על עצמי הייתה לי תקופה של "נפילות" וחטאים.. תקופה קשה ריגשתי ... חסמתי את עצמי מהרבה אופציות ודברים טובים שהיקום הביא לי ...
על החטאים אני לא מתחרטת בגלל שהייתי במודע לאורך כל הדרך...
יותר מכך בימים האחרונים ראיתי שכלום לא מסתדר.. או שדברים נופלים לי מהידיים או שנשברים או שנאבדים כל מני דברים קטנים ומעצבנים שבא לך פשוט להיכנס למיטה ולהגיד "העולם יסתדר בלעדיי היום"
והרבה זמן שרציתי לגשת לסימה ...
אתמול נפגשנו אני וסימה היא אמרה דבר כזה : קודם כל נודע לי מלמעלה שהרבה זמן רצית לבוא אליי ובגלל שעשית בתקופה השחורה הזאת מצווה גדולה לאדם אחר רחמיי שמים ריחמו עלייך והיה אמור לקראו לך אסון גדול לכן קיבלת את הדברים בדברים קטנים ומעצבנים... (את המצווה אני יודעת מה היא אך לא אספר זאת בכדי לשמור על פרטיות האחר) 
היא הוסיפה ואמרה שישנם אנשים שמתפללים יום יום להגיע לנקודה ליד ג'ה (אלוהים) במעשים טובים יום יום אבל את רצית לעשות טוב לאחר ממקום נקי אמיתי ונכון ולא ממקום "מונוטומי" 
בנוסף היא הוסיפה ואמרה שיש עליי שמירה מלמעלה מן דמות משמעותית בחיי (אני מתארת לעצמי שזאת אמא שלי זכרונה לברכה) ששמורת עליי ..
אני מאמינה בטוב ... אני עדיין שמורת על אופטימיות למרות הכל כי אני יודעת שמה שצריך להגיע אליי יבוא עד אליי בכל הרבדים בחיי..
---
תיראו חברים.. כמו שאמרתי בהתחלה.. הסיפור הזה אוליי נישמע לכם הזוי אבל יודעת וחוויתי וראיתי דברים ואמת בקרמה שלא זוכים ליראות יום יום ... אמת שהיא מוחשית שלא סיפרתי פה כי כל הסיפור הזה יותר ארוך ממה שסופר פה אבל את שמה של סימה אני יפיץ לאורך חיי כי היא נתנה בי מתנה שלא כולם זוכים לה ואני אומרת לכם זאת שוב... על כמה וכמה שאני בדרך כלל סקפטית לדברים האלה היא נתנה אמת ואין לי דרך להכיר לה תודה כי חומריות זה לא תודה מעשית בעניי...
אז התודה שלי אלייה זה להפיץ את שמה ללא חשש מה יחשבו ללא בושה נטו הוכרת תודה לאישה גדולה ומשמעותית בחיי !
ואמן ותמיד נדע להיות באור