מכתב תודה, פולינה מאי 2010 

 

אם ניקח את מי שהייתי לפני התהליך העמוק הזה שהרבה קוראים לו "טיפול" וניקח את מי שאני היום, חד וחלק שני אנשים שונים, לגמרי, לחלוטין, טוטאלית. ההתעוררות שלי לכך שמשהו לא בסדר החלה בקיץ של 2009 זה לא משנה מה עשיתי ומה לא כמה ניסיתי כמה ספרים קראתי הסבל נשאר.

 

היה לי רע לא ידעתי מה לעשות ומה לא או איפה אני עומדת ובטח שלא ידעתי לאן להמשיך, דבר אחד ידעתי בוודאות שאני צריכה עזרה וכשהודתי בזה בפניי עצמי היא הגיעה.

פגשתי חברה וותיקה "במקרה" (כמובן שהכל יד האל) באוטובוס והיא ראתה אותי קוראת ספר ומיד סיפרה לי שאפשר לעזור.

 

לא היססתי ולא בזבזתי זמן וככה הכל פשט זרם, הבריאה עזרה לי כי אני הסכמתי לעזור לעצמי וכל מה שהייתי צריכה כדיי לממש את התהליך הרוחני העמוק הזה פשוט הגיע אליי,

וזה לא סתם זה הוא כוחו של הרצון שלנו לחיים טובים יותר והבנה עמוקה שלא מגיע לנו לסבול.

ואם רע לבנאדם או שהוא תקוע או שהוא לא יודע מה לעשות עם עצמו והוא מבולבל תעשו סטופ לחיים ותמצאו נקודת התחלה. והיא תמיד נמצאת שם. וממנה הכל ייזרום, כל אחד והנקודה שלו.

אם הטיפול הזה לא היה, אני לא יודעת איפה הייתי היום.

 

מה שנפלא בטיפול הזה זה שהשינוי לא מפסיק גם ברגעים אלה ממש אני עוברת עוד שינוי ועוד שינוי.

הטיפול מבהיר את המחשבה המודעות ההבנה ושופך אור עצום על חיינו.

זהו תהליך מדהים שדורש מהאדם הרבה מעבר למה שהוא חשב או האמין שהוא מסוגל, פשוט פורץ את הגבולות של עצמינו.

כל יום נלמד משו חדש, נקבל את כולם, ניתן בלי תנאים, נאהב בלי תנאים, נחיה בשלווה, והבנה שהבריאה נמצאת איתנו זה פשוט הופך אותנו לאנשים טובים ברמות אחרות.

 

 

חשוב לדעת שהעבודה לעולם לא נגמרת וכל הזמן אנחנו נשתנה ונלמד עוד ועוד ועוד וכל שינוי הוא מדהים ומברוך.

יש אנשים שאם רק יעשו את הטיפול הזה יגיעו לרמות כ"כ גבוהות ויוכלו לעזור לעוד אנשים ועוד אנשים צריך להעביר את המסר הזה לכמה שיותר אנשים, שיתחילו להבין שהצלחה בחומר זה לא מה שחשוב כשעולים למעלה לא מעניין את הקדוש ברוך הוא כמה כסף יש לנו בבנק ואיזה אוטו או דירה יש לנו מעניין אותו אם היינו אנשים טובים ועשינו את התיקון שלנו כי אם לא אז נרד שוב פעם למטה והמטרה היא להישאר למעלה.

פולינה.