מכתב תודה, דנה מרץ 2013 

 

אני מודה שהגעתי לטיפול אצל סימה קצת סקפטית. למרות שהגעתי בעקבות חברה טובה שעברה אצלה את הטיפול לפניי והשינויים החיוביים בחייה הדהימו אותי והשאירו רושם מאוד חיובי, עדיין היה בי ספק גדול לגבי מהות הטיפול ולגבי היכולת שלו לעזור גם לי.

הגעתי לסימה במצב לא פשוט: הרבה שנים של תחושה של מלחמת הישרדות קיומית, בתוך מערכת יחסים שהייתה לא טובה לי ולא מתאימה לי ושלא הצלחתי לצאת ממנה למרות ניסיונות חוזרים ונשנים במשך שנתיים, קשיים גדולים ביחסים עם המשפחה ותחושת תקיעות גדולה באופן כללי.

 

הייתי עצובה רוב הזמן, הכל היה לי קשה ולא נעים, היה בי המון כעס ובעיקר תחושת חוסר אונים שאין מה לעשות ואלה החיים. הגעתי לסימה מתוך מחשבה שפשוט אין לי כבר מה להפסיד ושהטיפול אולי לא יועיל אבל גם לא יזיק. בבדיקה סימה אבחנה שיש לי כישוף.

 

במהלך הטיפול הרגשתי כמו על רכבת הרים רגשית. היו ימים לא קלים שבהם היה נדמה שהתחושות הלא טובות מתגברות אבל היו גם ימים הפוכים לגמרי שבהם פתאום הרגשתי טוב בלי שום סיבה "מציאותית".

התחושות הטובות שהתחלתי להרגיש היו חדשות לי ולא מוכרות והן שפתחו לי בתחילה את הפתח להבין שיכול להיות גם אחרת.

כיום, בסוף חודשי הטיפול, אני מרגישה בן אדם אחר לגמרי, כאילו התחלתי גלגול חדש של חיים בדגש על "חיים".

אני מרגישה שהתעוררתי מתרדמה עמוקה אל עולם אחר.

 

תחושת הטוב היא תחושה פנימית מאוד חזקה שמלווה אותי היום בכל רגע ובכל מעשה, אני פשוט מרגישה טוב, שמחה ומאושרת בכל רגע ביום.

סימה, אני כל כך מודה לך על האור שגילית לי ועל העבודה שעשית בכדי לפתוח ולגלות לי את החיים האמיתיים, חיים שמעולם לא הרגשתי לפני הטיפול והיום אני מרגישה כל הזמן.

 

תודה ששחררת אותי מהמטענים והמצוקות שהכבידו עליי כל כך בכל רגע ורגע וגרמו לסבל רב ולקשיים בהרבה תחומים בחיי.

תודה שעזרת לי להתחבר לעצמי ולגלות באמת מה אני רוצה וצריכה ופתחת לי את היכולת להיות באמת, לחוות באמת ולהרגיש באמת את החיים האלה.