מכתב תודה, הדר נובמבר 2011 

 

לסימה הגעתי בעקבות המלצה של חברה, אבל לקח לי המון זמן לקחת את הטיפול הזה בשתי ידיים. לפני הטיפול היה לי קשר זוגי לא נכון, עבודה לא נכונה, מחשבות שליליות,אנרגיות שליליות, בלי רשיון, תקיעות בבית של ההורים. לא יצאתי מהבית של ההורים ואם כבר יצאתי אז זה ישר בשביל לחזור אליו. כאילו אין לי מה לחפש בחוץ וגם לא נהנתי לצאת.

 

אחרי חצי שנה של ניסיונות של חברה להביא אותי לסימה,השתכנעתי. השתכנעתי כי הייתי עמוק עמוק בתוך הבוץ: הפרעות אכילה, מחשבות שליליות, חרדות, אי יכולת להביא את עצמי להצלחה: להצליח למצוא עבודה, להצליח לצאת מהבית, להצליח להביא את עצמי למקום שבו אני מרגישה שאני מממשת את עצמי, לא הייתה לי יכולת להביא את עצמי למקום שיהיה נכון לי.

 

הקשרים שיצרתי עם אנשים לא היו נכונים לפני הטיפול. הייתי עצבנית. סגורה. ובסוף החלטתי לשים לזה סוף כי מהלמטה שהייתי בו רק יכולתי לעלות, לצמוח, להיפתח לפתוח לעצמי צוהר קטן לאור, לטוב. סימה קראה לזה בזמנו(לפני שנתיים ו9 בערך) מזל סגור. פשוטו כמשמעו: אין לי מזל. אין לי מזל במציאת עבודה, זוגיות או כל תחום אחר בחיים. אני תקועה. האור לא נכנס.

 

אני לא יודעת לשים את האצבע על מתי במהלך החיים שלי סגרתי לעצמי את המזל. אני חושבת שזה היה תהליך מאז שאני זוכרת את עצמי, תהליך של מחשבות שליליות, ראייה שלילית, חוסר ביטחון עצמי, סגירות (שבין היתר גם הובילו להפרעות אכילה שהיו לי). ישבתי מול סימה בפגישה הראשונה ואני זוכרת שלא ממש הבנתי מה היא רוצה... אבל ידעתי שזה הצ׳אנס שלי. זה או עכשיו או לעולם לא.

 

סימה יודעת להוציא ממך דברים בין עם בדיבור מולה ובין עם זה במעשים שפתאום הרבה יותר קל לעשות, שפשוט לא ידעת שקיימים. או כמו שסימה אמרה לי פעם: תפסיקי להרוג את עצמך. לא ידעתי מאיפה היא יודעת אבל היא קלעה בול עם המשפט הזה... כן. מזל סגור זה סוג של התעללות עצמית קשה. לא פיזית כמו מחשבתית ומילולית. הרגשה ששום דבר לא מגיע לך ואת לא ראויה לשום דבר! כי זאת את. אז זהו, שמגיע לך. ויותר מזה: את ראויה! אין דבר שלא תוכלי לעשות,

 

היום אני יודעת את זה. בעקבות הטיפול יצאתי מהבית של ההורים(אני גרה לבד) הכרתי אנשים חדשים, רואה עולמות!! חווה דברים, פתאום השמש הציפורים העצים האדמה והעולם מקבלים משמעות! יש לאן לשאוף, יש לי תוכניות למען עצמי, יש לי משימות לעמוד בהן ואני גם מצליחה!(הוצאתי רשיון בעקבות הטיפול של סימה אחרי שנים של תקיעות ואי רצון להוציא רשיון), העבודות הנכונות מגיעות אלי, וגם אם הן זמניות, הן מביאות אותי לצבירת ניסיון. 

 

תודה סימה על הטיפול, תודה סימה על זה שלא ויתרת עלי וידעת שאני אצליח, שיש לי עוד סיכוי. 

תודה על זה שהוצאת אותי מהבוץ שבו הייתי. תודה. תודה שהצלת לי את חיי.

 

אני אוהבת אותך ומודה לאור על זה שהוא הוביל אותי אלייך. 

 

הדר