מכתב תודה, אלי לוברסקי פברואר 2016 


מעשן סמים לוקח כדורים פסיכיאטריים צועק במקום לדבר, שופט ושונא את השונה, מתנהג בצורה אגרסיבית ולא מכבדת כלפי הזולת והסיבה לזה היא אנרגיה שלילית.

מה היא אנרגיה שלילית ואיך היא פועלת עלינו:
זה לא משהו בחלל החיצון, זה לא סרט בדיוני או מושג רוחני דמיוני, זה נמצא ממש פה ובכל מקום.

ברחוב, בכביש ,בטלויזיה, בחנות ,בהתנהגות ברברית ודיבור מגעיל, לחץ באוויר, מלחמת אחים, פקקים, אלימות במשפחה, חדשות וכו.
אנשים נשלטים על ידי אנרגיה שלילית, נמצאים בחוסר מודעות ופועלים מתוך תגובה.

ככה אנרגיה שלילית חודרת אלינו ומנהלת אותנו, את המדינה שלנו ובכללי את כל העולם. 

כשנכנסת לתוך אדם אנרגיה שלילית היא מתלבשת על נקודה חלשה בנפש שלו כמו רגש של כעס קינאה שינאה פחד - אדם נכנס ללופ עם עצמו. לופ של מחשבות שליליות, מעשים שליליים וכוונות שליליות. כל זה רק מחזק ומגדיל את השלילי בתוכו.
האנרגיה השלילית פועלת מהראש במחשבות ומהבטן ברגשות ומתחזקת ומתקדמת לאיזור הלב. אפשר להרגיש בצורה פיזית את הביטוי של האנרגיה השלילית בגוף - בהתקפי זעם כעס חרדה ועצבות. זה משחיר את הבן אדם ואת המחשבות והמעשים שלו. בנוסף זה פוגע באנשים שסובבים אותו. משנה אותו לרעה. גורם למחלות קשות כמו סרטן והתקפי לב.

מרחיק מאלוהים ומאור הבורא.

מהמקום הזה אדם לא יכול לצאת בכוחות עצמו והוא חייב עזרה. 

רוב האנשים שמחפשים תשובה ופיתרון פונים לטיפול אצל פסיכולוגים, מקבלים כדורים פסיכיאטריים, פונים לרופאים, לרייקי, או בורחים לסמים וכו.

זה יכול להזיז את השלילי בתוך הגוף ולהחליש את השפעתו לכמה רגעים במקרה הטוב, במקרה הלא טוב זה מחמיר את המצב. כי זה לא מוציא את האנרגיה השלילית החוצה! זאת אחת הסיבות להיתמכרות לסמים, ובגלל זה אנשים שלוקחים כדורים פסיכיאטריים מפחדים להפסיק לקחת אותם והרופאים ממליצים להם להמשיך כי השלילי עדיין נמצא בגוף וברגע שלא יהיה שום דבר לעמעם את הבן אדם זה יתפרץ בצורה קיצונית. ברפואה של היום קיימים רק פתרונות עמעום וטשטוש של האדם עצמו. אף אחד לא מטפל בלהוציא את האנרגיה שלילית עצמה שגורמת לבעיה. 

אדם יודע שזה לא עובד כשהוא נשאר לבד עם עצמו. 
אדם יודע את האמת אם טוב לו או רע לו , אם הוא שמח או עצוב .

סימה סולטנה מבצעת ניתוח אנרגטי ומוציאה את האנרגיה השלילית בצורה כל כך חזקה ומדוייקת שאת ההקלה וההרפייה אפשר להרגיש בצורה פיזית.
מרגישים ממש את השחרור מאנרגיה שלילית, כמו התקף כאב שנגמר ופתאום יש שלווה שקט ורוגע. ואז סימה מחזירה את האור ומאפשרת לאנרגיה חיובית להיכנס.
השמחה הפשוטה חוזרת, שקט נפשי ויכולת לנהל את החיים שלנו בצורה בריאה נפשית ורוחנית. רק מהמקום הנקי הזה אפשר להיתקדם קדימה להיתפתח ולתקן את המקום החלש בנפש. כל עוד אדם תקוע בלופ מסויים של כאב נפשי ויש בתוכו אנרגיה שלילית שפועלת עליו אין לו זמן וכוח לשום דבר אחר