מכתב תודה, מהדר.  מרץ 2017

לפני שהגעתי לניקיון האנרגטי של סימה, זו היתה תקופה קשה מאוד. הרגשתי תקועה במקום, חוסר שליטה בחיים שלי, ממורמרת, הכל חסום וסגור לי ולכל כיוון שאני פונה והולכת קיר עוצר אותי, שום תכנית שעשיתי לא הצליחה לצאת לפועל, בלבול, חוסר יציבות. תקופה שהיה לי בה פשוט רע, תחושת כליאות בתוך כלוב שלא ניתן לצאת ממנו, תחושת מאבק אפילו בדברים הכי קטנים.פשוט תחושה שאני נלחמת מול העולם, מלחמה תמידית שלא עוזבת....ומאוד מעייפת ומתישה.


שתי חברות שעברו את הטיפול סיפרו לי עליו, תחילה התנגדתי אך שכשראיתי את השינוי שהן עוברות החלטתי שאני גם רוצה את המתנה המופלאה הזו, ושנמאס לי להרגיש שמשהו לא טוב ולא בסדר.שאני לא עצמי, שנעלמה לי שמחת החיים והאושר שהיה לי בעבר.רציתי שהכל ייפתח, שתוסר תחושת התקיעות והחסימה הקשה הזו, שארגיש מאושרת ושלמה עם עצמי כמו בעבר.


הגעתי לסימה ובשנייה שפגשתי את האישה המופלאה הזו הרגשתי שהגעתי למקום הנכון, שהיא הפתרון והתשובה שלי לבעייה. קשה להסביר את זה במילים, אבל לא היתה לי לרגע סקפטיות מה יהיה והאם זה יצליח, ראיתי מה קרה לחברות שהציעו לי ללכת אליה, ורק רציתי להרגיש כבר טוב, ושכל התחושות האיומות ייעלמו, אך לא היה לי ספק אפילו קטן שקצת סבלנות וזה יגיע.


שבועיים ראשונים חוויתי כאבי ראש ויירידות ועליות במצב ברוח, יום אחד צוהלת, ויום אחד בוכה, אך היה לי ברור שזה חלק מהתהליך ולכן הייתי סבלנית. כעבור תקופה לא ארוכה החלה תחושה עילאית, תחושת ריחוף נעימה, שפע מטורף של טוב ואושר ואנרגיות טובות ונקיות נכנסו לי לחיים, ומאותו הרגע הכל היסטוריה. חזרתי להיות מי שאני רק נקייה, זכה וטוהורה. אני שוב שולטת בחיים שלי, מכוונת ומנתבת אותם, והכל מלווה בחיוביות, חיוך ואנרגיות טובות. התחושה של התחברות לבורא ולאור שלו היא עילאית, אני נהנית להתפלל ולהודות לו על כל הטוב והשפע כל הזמן, - מה שלפני לא היה קיים ולקחתי הכל כמובן מאליו, הפך להיות הבנה ותובנה ורצון להודייה תמידית ואמונה חזקה בבורא עולם.


קשה להפוך את התחושת הנעלות והאדירות האלה למילים שקל לאדם מולך לתפוס. במהלך הטיפול אתה חש מישהו מבפנים מנקה אותך- בין עם זה פיזית ( כאבי ראש וכו ) ובין עם נפשית-המועקה משתחררת, הכל נפתח ועף החוצה, ואת מקומו תופסות אנרגיות טובות שממלאות אותך ואז אתה מרגיש שלם, נקי ומאושר.


זכיתי לקבל מתנה אדירה, וחשוב לי להעביר אותה הלאה, ולהבהיר, שאם אדם חש חנוק, תקוע וסובל יש לזה פתרון, ופתרון אמיתי שעובד, שאם יחליט לקחת אותו זו תהיה המתנה הכי טובה אי פשם שיוכל לעשות עבור עצמו, ושלאחר הטיפול ירגיש מה זה עולם טוב, אנרגיות טובות, שפע ואושר ובעיקר שחזרת להיות שלם עם עצמך- שאין יותר את אותו כח ארור שמשחק בך מבפנים, שזהו, אתה נקי וחופשי לפעול ולקבל את טובו של העולם המופלא הזה.
זה המקום לומר לך סימה היקרה תודה רבה על תחושת ניקיון וזיכוך שאין מילים שיכולות להמחיש תחושה נעלה שכזו. אוכל רק לומר שאת מתנה שזכיתי בה ושאין לה מחיר, לא ניתן לתמחר אותה לרמה חומרית של כסף, אבל ניתן להרגיש אותה יום יום מחדש , ולאושר הזה - אין  ולא יהיה מחיר!!!!


אין דבר יותר טוב מלהרגיש שקיבלת בחזרה את חייך, את האושר שלך ואת השליטה על חייך, שלא חייבים לחיות במלחמה הזו, שהכל יכול להיות כל כך טוב ופשוט, ועל כך תודה ענקית לבורא עולם ולך! מתנה הכי טובה שאדם יכול לאחל לעצמו לקבל-  את החיים באור!!!


סימה סולטנה היקרה- אוהבת ומעריכה אותך עד אין סוף.
באהבה והוקרה גדולה
הדר