הסרת קללה

בכדי לקלל אדם לא חייבים ללכת למדיום או מכשף. למעשה, כל מחשבה רעה של אדם על מישהו אחר היא סוג של קללת עין הרע. עצם הדיבור או המחשבה הרעה מעבירים אל אותו אדם אנרגיות שליליות היוצרות מציאות באותה המידה שברכה או מחשבה חיובית משנה את חיינו לטובה. יחד עם זאת, ישנה חשיבות לעוצמת הקללה שככל שהיא יותר גדולה, חזקה ומוזנת, כך גם השפעתה האנרגטית על המקולל ממשיכה וגדלה. מאידך, בהחלט ישנה אפשרות להסיר קללות אלו באמצעות פניה אל יחידת הסגולה סימה סולטנה, רופאה רוחנית ומנתחת אנרגטית הפועלת בשירותו של אור הבורא, בעלת יכולות וכשרון טבעי מולד רב עוצמה בכל הקשור אל הסרת קללות, כישופים ועין הרע.

 

מאפייניה של קללה

הטלת קללה היא פעולה של כישוף הנובעת מקשת רחבה של מניעים וסיבות, כדוגמת צרות עין, קנאה, נקמה, שנאה, רצון לשליטה או כל רגש וסיבה המובילים לסימפטומים אצל האדם המקולל. האנרגיה השלילית של הקללה מחלחלת אל נפש האדם ועלולה להסב נזק משמעותי לחייו. בין היתר, קללות עלולות לגרום לשיבוש בבהירות המחשבות, הרגשות, האינטואיציה והראייה, וכן יכולה לגרום למקולל לתפיסה שלילית של עצמו ושל הסובבים אותו. על מנת להסיר את הקללה שהוטלה יש צורך לטפל בה מהשורש באופן מקיף, אינטנסיבי, מעמיק ויסודי, כפי שיש בידיה של סימה סולטנה לעשות.

 

כישרון מולד להסרת קללות

סימה סולטנה, הפועלת בשירותו של אור הבורא, ניחנה בכישרון מולד טבעי לראייתו של הנסתר ולריפוי, המאפשר לה להסיר קללות בעזרת הליך אנרגטי המסיר מחסומים ומוביל לניקיון רוחני פנימי. הכישרון הטבעי התגלה מתוך לימוד רוחני עוצמתי אשר פיתח את יכולותיה הטבעיות להעברת מסרים מעליונים ולריפוי. בזכות יכולות אלו הסרת קללה תשחרר את כל החסימות האנרגטיות שהיא יצרה, תעביר את המטופל מהחושך לאור ותפתור מגוון בעיות נפשיות ופיזיות שנוצרו בגינה. הפתרונות ימירו את הקללה בברכה ויאפשרו לאדם לצאת לדרך חדשה בחייו שהינה זורמת, בהירה, נקייה ופתוחה.

 

הליך מורכב ויעיל להסרת קללות לצמיתות

כוחותיה הייחודיים ורבי העוצמה של סימה סולטנה לריפוי מאפשרים לה לסייע לכל אדם בהסרת קללות, וזאת באמצעות הליך מורכב וארוך טווח. בטיפוליה היא נלחמת להוצאת הגורמים המזיקים והשליליים ממטופליה באופן תמידי ויסודי. הסרת החסימות נועדה להשיב למטופלים את כוחות האור המולדים שלהם, אשר יעניקו להם בחירה חופשית ושפע של ברכה ומזל.

 

יצירת קשר להסרת קללות

להסרת קללות מהשורש והזדמנות להתחלה נקייה וחדשה בחיים, הינכם מוזמנים ליצור קשר בימים ראשון עד חמישי עם סימה סולטנה